Про затвердження тарифів на водопостачання та водовідведення

Дата: 31.07.2023 14:50

На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету Братської селищної ради серед інших питань порядку денного було розглянуто питання про розмір тарифів на водопостачання та водовідведення.

Під час засідання заслухано доповідь керівника комунального підприємства «Водограй» Олександра Скрипника, який детально обґрунтував необхідність перегляду тарифів. Основним та найголовнішим фактором, який впливає на його розмір – є суттєве здороження електроенергії, вартість кіловату для підриємств значно більший ніж для населення. Також значною статтею розходів КП «Водограй» є підтримання мережі водопроводу в робочому стані. Як відомо, будівництво водогону проводилось в шістдесятих роках минулого століття, тому багато зусиль та засобів підприємства витрачається на ремонт мережі, а в ці витрати також входять паливо та інші дорого вартісні матеріали.

Після тривалого обговорення, зваживши усі «за» і «проти», виконавчим комітетом селищної ради прийнято рішення щодо збільшення розміру тарифів до межі собівартості надання цієї послуги. Отже, вартість постачання холодної води встановлено – 28,80 грн. за м3. Вартість водовідведення – 21,20 грн. за м3.

Нові розміри тарифів вступають у дію з 01 серпня 2023 року.