Наталя Беньковська провела особистий прийом громадян

Дата: 10.07.2023 11:53

Заступником селищного голови Братської селищної ради Наталею Беньковською проведено особистий прийом громадян. Усі питання, підняті під час його проведення, детально розглядаються та вживаються усі можливі заходи щодо їх вирішення.

В результаті розгляду звернення жительки смт Братське  Лебедик Н.І., щодо облаштування містка по вулиці Миру, надано доручення КП «Водограй» стосовно проведення відповідних робіт.

Позитивно розглянуто звернення 7 громадян – жителів міст Нікополь, Запоріжжя, Очаків, які належать до категорії внутрішньо переміщених осіб, стосовно забезпечення їх житлом. Керівництвом селищної ради вжито відповідних заходів, щодо розміщення вказаних громадян на території селища та інших населених пунктів громади.

Розглянуто та взято на контроль звернення громадянина Качанова С.Г. щодо складання актів обстеження загибелі бджіл.

Питання стосовно виділення земельних ділянок для сінокосіння, підняте громадянками Гераськіною С.І. та Нечай Т.І., буде винесено на розгляд чергової сесії селищної ради.