Важлива інформація Держпродспоживслужби для користувачів водних об’єктів Вознесенського району!

Дата: 03.07.2023 09:41

Відповідно до розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру регіонального рівня, пов’язаної з підривом російською федерацією греблі Каховської гідроелектростанції від 12.06.2023 р. №2 визначено зоною надзвичайною ситуації техногенного характеру регіонального рівня частину територій громад Миколаївської області.

Враховуючи вище зазначене, керуючись Законами України «Про рибу, інші водні живі ресурси та харчову продукцію з них», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», відповідно до доручення заступника Міністра - головного державного санітарного лікаря України від 06.06.2023 №ДЗМ/51/8-23 та з метою запобігання виробництва небезпечних продуктів, орендарям водних об’єктів необхідно до 10.07.2023 року звернутися до Вознесенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, за адресою, Миколаївська область, Вознесенський район, м. Вознесенськ, вул. 3. Космодем’янської, 2, тел. 0994342550, для уточнення даних щодо державної реєстрації потужності в Держпродспоживслужбі, водокористування та риборозведення на території Вознесенського району.