До уваги суб’єктів малого та середнього підприємництва!

Дата: 30.06.2023 10:27

Міністерство економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччина (BMZ) та Європейський Союз в рамках програми міжнародної технічної допомоги запускають проект "Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі EU4Business: Відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП в Україні".

Головною метою проекту є підтримка підприємців та підприємств, що ведуть господарську діяльність в найбільш постраждалих областях України, включаючи Миколаївську, Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську, Донецьку, Київську, Чернігівську, Сумську, Луганську та Херсонську області. В рамках програми передбачено надання грантів для розвитку бізнесу в цих регіонах. В рамках програми передбачено надання грантів для розвитку бізнесу в цих регіонах.

Заявку на отримання гранту можна подати з 01.07.2023 по 14.07.2023 через Дію Бізнес за посиланням:

Максимальна сума гранту 4 000 Є.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуПерелік основних видів економічної діяльності суб'єктів мікропідприємництва, які мають право на отримання допомоги за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в рамках програми міжнародної технічної допомоги: “EU4Business: Відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП в Україні”