Відбулася чергова сесія Братської селищної ради

Дата: 26.06.2023 10:28

23 червня 2023 року під відбулася чергова двадцять третя сесія восьмого скликання Братської селищної ради.

Участь у сесійному засіданні взяли селищний голова Неля Собко, секретар селищної ради Світлана Агаркова, депутати селищної ради, керівники структурних підрозділів селищної ради, представники громадськості.

На розгляд депутатів було винесено низку важливих питань, які стосувались:

- реорганізації закладів освіти територіальної громади;

- звітів старост про роботу на старостинських округах за 2022 рік;

- утворення старостинських округів та затвердження Положення про старосту;

- затвердження структури та чисельності апарату Братської селищної ради;

- внесення змін до бюджету Братської селищної територіальної громади на 2023 рік;

- затвердження Комплексної програми реалізації регіональної політики щодо внутрішнього переміщення на період до 2025 року в Братській селищній раді Вознесенського району Миколаївської області;

- внесення змін до складу виконавчого комітету Братської селищної ради;

- затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Братської селищної ради, що підлягають приватизації у 2023 році;

- низку земельних питань.

Під час розгляду кожного звернення було заслухано керівників структурних підрозділів. Депутати селищної ради активно долучились до обговорення проєктів рішень, вивчали усі аспекти, винесених на розгляд питань, висловлювали свої думки та пропозиції. Під час обговорення рішення щодо реорганізації Кривопустоської гімназії було заслухано думку представників Кривопустоської громади.

В результаті конструктивної дискусії, зваживши усі «за і проти», депутатським корпусом були прийняті відповідні рішення по кожному питанню, включеному до порядку денного сесії. З результатами поіменного голосування усі бажаючі можуть ознайомитись у відповідному розділі нашого сайту.