Робота щодо недопущення випадків насильства в сім’ї

Дата: 09.06.2023 13:49

На сьогоднішній день актуальним питанням в нашій країні є домашнє насильство. Відповідно Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» є чотири види насильства: економічне, психологічне, сексуальне, фізичне. На жаль, в нашому суспільстві переважає думка, що проблеми жорстокого поводження із членами сім’ї не потребує втручання суспільства, а тим більше держави. Але саме право на захист від насильства над особою, особливо в сім’ї, є одним із найголовніших прав громадян та дітей зокрема.

Відповідно отриманих повідомлень про вчинення насильства або насильства за ознакою статі від відділення поліції №1 Вознесенського районного управління поліції ГУНП в Миколаївській області Братським центром соціальних служб директором Ліною Гризоглаз, фахівцем із соціальної роботи Світланою Силенко, практичним психологом Людмилою Бакуменко із залученням головного спеціаліста служби у справах дітей Людмили Команівської 08 червня 2023 року з сім’ями, в яких постраждалою особою є діти, взято на облік та проведено інформаційну-роз’яснювальну роботу із складанням первинного оцінювання випадку домашнього насильства, складено план заходів щодо безпеки постраждалої особи, а також надано психологічну допомогу з метою недопущення повторних випадків насильства.

Фото без описуФото без опису