Засідання оргкомітету з підготовки заходів до Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 22.05.2023 14:21

22 травня 2023 року селищний голова Неля Собко провела засідання організаційного комітету з підготовки заходів до Міжнародного дня захисту дітей, в якому взяли участь заступник селищного голови Наталя Беньковська, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Братської селищної ради Наталія Коваль, директор Будинку творчості школярів та юнацтва Лариса Васильєва.

Члени оргкомітету розглянули сценарний план заходу, визначили категорії дітей, які будуть задіяні під час його проведення, затвердили розміщення локацій та запрошення гостей.

01 червня у «Містечку Мрій» працюватимуть чотири групи: працівники Будинку творчості школярів та юнацтва підготують розважальну програму «Дерево Миру», працівники Братської публічної бібліотеки – конкурси та вікторини. Дитяча школа мистецтва запросить обдарованих дітей громади взяти участь у конкурсі «Караоке у Містечку Мрій». Для підлітків Братський Будинок культури підготує вечірню дискотеку.

Запрошуємо із цікавими ідеями та пропозиціями усіх, хто хоче зробити святкування Міжнародного дня захисту дітей яскравим і насиченим.

Контактний телефон: 097 118 19 07 Лариса Васильєва.