Протидія домашньому насильству та насильству в сім’ї

Дата: 19.05.2023 11:06

Активно продовжується діяльність Братського центру соціальних служб щодо запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, яку проводять директор Центру Ліна Гризоглаз та практичний психолог Людмила Бакуменко.

Основним завданням є взаємодія суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, спрямованої на забезпечення комплексного інтегрованого підходу до подолання насильства та сприяння реалізації прав осіб, постраждалих від насильства, шляхом запобігання насильству, ефективного реагування на факти насильства, надання психологічної допомоги та захисту. Постраждалі особи також отримують безоплатну правову допомогу, де задіюється Братське бюро правової допомоги в особі завідувача Василя Чорновалюка. При цьому постраждала особа отримує повну інформацію про свої права, соціальні послуги, медичну, соціальну та психологічну допомогу відповідно до її потреб, допомогу у відшкодуванні заподіяної шкоди.