Потужний виступ «Мистецької Артилерії» в Братському

Дата: 15.05.2023 10:21

12 травня в нашому селищі відбувся грандіозний захід – «Мистецька Артилерія» дала потужний залп із чудових пісень, позитивних вражень та гарного настрою.

На свою маленьку Батьківщину завітала разом з концертною бригадою, у складі Військового оркестру 406 оабр ім. генерал-хорунжого О. Алмазова ВМС ЗСУ, солістів Обласного палацу культури та міста Миколаєва, запального ведучого Сергія Розмариці, керівник управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної військової адміністрації Олена Буберенко.

Селищний голова Неля Собко від імені усієї громади радо вітала поважних гостей, а повна глядачів зала Будинку Культури не шкодували овацій.

У фойє Будинку Культури відбулася виставка-продаж, усі виручені кошти направлено на підтримку Збройних Сил України. Свої художні роботи представили вихованці Дитячої школи мистецтв (Керівник Васильєва І.М.) та Братського будинку творчості школярів та юнацтва, місцеві художники Віктор Хізніченко, Антоніна Форостенко, Ірина Дробна, Єлизавета Мастіловська. Декоративні композиції із мила представили Тетяна Паладій та Олена Паладій-Качанова. Працівники Братської публічної бібліотеки представили сувенірну продукцію. Братський  заклад дошкільної освіти та Сергіївський ліцей з дошкільним підрозділом долучились до культурно-патріотичного проєкту, підготувавши домашні запашні смаколики. Члени ГО «Голос Волонтера» Любов Московщук та Тетяна Сіньковська представили чудові тістечка-«корзинки». Вироби із бісеру представили народні умільці Наталя Угріна та Валентина Бондаренко.

Щиро дякуємо усім учасникам «Мистецької Артилерії» за гарний настрій та позитивні емоції, які дуже потрібні у цей нелегкий час! Дякуємо усім учасникам благодійного ярмарку! Дякуємо глядачам, які прийшли на це чудове свято!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!