Об’їзд сімей Новокостянтинівського старостинського округу

Дата: 03.05.2023 15:00

Директором Братського центру соціальних служб Ліною Гризоглаз, фахівцем із соціальної роботи Світланою Силенко, практичним психологом Людмилою Бакуменко та начальником служби у справах дітей Іриною Афанасьєвою 02.05.2023 року здійснено об’їзд сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Також проведено профілактичні бесіди з батьками щодо належного виконання  батьківських обов’язків, ведення здорового способу життя, своєчасного лікування дітей, дотримання санітарно-гігієнічних умов проживання в помешкані, недопущення ситуації щодо насильства в сім’ї, роз’яснено  правила безпечної поведінки у житті та діям у разі надзвичайної ситуації.

Під час об’їзду в Новокостянтинівському старостинському окрузі, у зв’язку з неналежним виконанням батьківських обов’язків та встановленій загрозі життю і здоров’ю дітей, четверо дітей було вилучено з сім’ї та поміщено в КНП «Братська лікарня» для обстеження та лікування з подальшим влаштуванням до комунального закладу «Центру соціально-психологічної реабілітації Южноукраїнської міської ради». В подальшому службою у справах дітей буде готуватися пакет документів до Братського районного суду, щодо позбавлення батьків батьківських прав.