Проведено оцінку готовності освітніх закладів громади щодо можливості їх використання як найпростішого укриття учасників освітнього процесу

Дата: 26.04.2023 14:23

На виконання наказу департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації №154 від 01.11.2022 року, з метою забезпечення стійкого функціонування об'єктів освіти в умовах воєнного стану, створення безпечного освітнього середовища у закладах освіти та збереження життя і здоров'я здобувачів освіти 25 квітня 2023 року відповідною комісією здійснено оцінку готовності шести освітніх закладів громади щодо можливості їх використання як найпростішого укриття учасників освітнього процесу.

До складу комісії було включено начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Братської селищної ради Наталію КОВАЛЬ, головних спеціалістів даного відділу Наталю ЗАКОМІРНУ та Оксану ЗАСІЛЬСЬКУ, головного інспектора Вознесенського РУ ГУ ДСНС України в Миколаївській області Богдана ШМАТКОВСЬКОГО, провідного інспектора Вознесенського РУ ГУ ДСНС України в Миколаївській області Артема МОСКАЛЕНКА, головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального розвитку інфраструктури та надзвичайних ситуацій Братської селищної ради В'ячеслава КОХАНОВСЬКОГО. В результаті обстеження керівники Братського ЗДО, Іванівської, Соколівської, Миколаївської гімназій з дошкільним підрозділом, Уляніської та Новоолександрівської гімназій, Улянівського ЗДО отримали пам'ятки та рекомендації щодо облаштування найпростіших укриттів та захисту населення від небезпечних чинників надзвичайних ситуацій. Проведені заходи прискорять перехід від дистанційного формату навчання на змішаний, що сприятиме забезпеченню надання якісних освітніх послуг в громаді.