Проведено нараду з питань роботи із сім’ями, які мають схильність до вживання алкогольних напоїв

Дата: 18.04.2023 16:28

Директором Братським центром соціальних служб Ліною Гризоглаз, фахівцем із соціальної роботи Світланою Силенко, спільно із начальником служби у справах дітей Братської селищної ради Іриною Афанасьєвою 18.04.2023 року проведено робочу нараду, метою якої було обговорення питання спільної роботи щодо сімей, які мають схильність до вживання алкогольних напоїв.

На нараду було запрошено 2 сім’ї, які зловживають алкоголем, обговорено їхню поведінку та спосіб життя. Також надано роз’яснення щодо хвороб, які можуть виникнути через його надмірне вживання та наслідків алкогольної залежності, яка зумовлює стійкі порушення психіки, зниження працездатності, швидку стомлюваність, ослаблення пам’яті, дратівливість і схильність до конфліктів. Доведено до осіб, що алкоголізм призводить до побутових травм, злочинів, порушень правил громадської поведінки, руйнуванням сімей та вилученням дітей з сім’ї.