Своєчасна сплата земельного податку – важлива складова наповнення місцевого бюджету!

Дата: 18.04.2023 15:14

Важливим напрямком роботи Братської ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області є підготовчий процес до нарахування та вручення громадянам повідомлень зі сплати податку за землю, а саме звірка з громадянами інформації про наявність земельних ділянок у власності чи користуванні, яку щоденно проводять фахівці інспекції. Вони зазначають, що якщо платник виявляє розбіжність, йому необхідно звернутися до податкової за місцезнаходженням земельної ділянки з оригіналами документів на право власності або користування для проведення звірки, уточнення даних та отримання нового повідомлення про сплату податку.

Крім того, громадянам необхідно своєчасно повідомляти податкову про зміни в землекористуванні. Також особи, які мають інвалідність 1-2 групи, пенсіонери за віком, ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», особи що визнані законом постраждалими від Чорнобильської катастрофи, або при передачі частки землі в оренду платнику єдиного податку 4 групи, звільняються від сплати земельного податку при умові своєчасного надання в податкову службу підтверджуючих документів.

Братська ДПІ запрошує громадян для звірки інформації про наявність земельних ділянок у власності чи користуванні.