Робоча поїздка селищного голови до сіл Кам’януватка та Крива Пустош

Дата: 08.04.2023 11:38

06 квітня 2023 року голова селищної ради Неля СОБКО провела робочу поїздку та особистий виїзний прийом громадян в селі Камянуватка та на території Кривопустоського старостинського округу в с. Крива Пустош.

Зустрічі з громадянами відбулися за участю керуючого справами, секретаря виконавчого комітету селищної ради Дмитра Козиревича та старости Кривопустоського старостинського округу Катерини Сінченко.

Поїздка була досить насиченою, а зустрічі з громадянами змістовними та плідними. Голова громади у селі Кам’януватка відвідала місцевий сільський клуб та гімназію.

На особистий прийом прибуло 44 громадянина. Неля Олександрівна розпочала зустріч з питання подальшого приєднання села Камянуватка до Кривопустоського старостинського округу. Ознайомила громадян із старостою округу Катериною Сінченко та повідомила, що на селі обов’язково працюватиме діловод округу.

Під час проведення прийому громадян, жителі були досить активними, піднімали велику кількість нагальних питань, а саме:

- забезпечення пункту здоровя на селі;

- роботи місцевої гімназії та дитячого садочка;

- подальша доля адмінприміщення сільського клубу;

- відвідання працівниками поліції села;

- ремонту мосту через річку Мертвовід у селі;

- щодо можливості продажу ліків на території села;

- стосовно отримання гуманітарної допомоги громадянами віком 60 років і старше;

- щодо упорядкування сміттєзвалища;

- стосовно очищення криниць у селі;

- про упорядкування пам’ятника;

- щодо відсутності вказівного знаку населеного пункту (с. Камянуватка);

- стосовно проведення виїзних прийомів громадян старостою округу.

Головою селищної ради надано вичерпні роз’яснення стосовно піднятих питань та взято на контроль їх вирішення.

Під час проведення прийому зареєстровано письмове клопотання від жителів села Камянуватка для подальшого відпрацювання питання ремонту мосту через річку Мертвовід.

Цього ж дня Неля Собко продовжила робочу поїздку територією громади та відвідала центр Кривопустоського старостинського округу – село Крива Пустош, де провела робочу зустріч з старостою Катериною Сінченко та працівниками округу, під час якої обговорила нагальні питання Кривопустоської громади.

На особистий прийом до селищного голови звернулось 17 громадян, з них 4 звернення – індивідуальні, 1 – колективне (13 чоловік).

Жителі с. Крива Пустош піднімали питання:

- ремонту доріг;

- працевлаштування;

- оформлення субсидії;

- оформлення інвалідності;

- відкриття місцевої гімназії;

- упорядкування сміттєзвалища.

Фото без описуФото без описуГоловою селищної ради детально вивчено кожне звернення, надано детальні роз’яснення та рекомендації по кожному питанню, взято на контроль їх вирішення.

З метою вивчення нагальних потреб та проблемних питання громадян, практику робочих поїздок територією громади та проведення виїзних прийомів громадян буде продовжено на постійній основі.