Перевірка сімей Кривопустоського старостинського округу, які знаходяться в складних життєвих обставинах

Дата: 31.03.2023 11:32

Відповідно отриманого повідомлення від відділення поліції №1 Вознесенського районного управління поліції ГУНП в Миколаївській області про вчинення насильства над неповнолітньою дитиною з боку батька, директором Братського центру соціальних служб Ліною Гризоглаз, фахівцем Центру із соціальної роботи Світланою Силенко, практичним психологом Людмилою Бакуменко та головним спеціалістом служби у справах дітей Людмилою Команівською 29.03.2023 року здійснено виїзд в сім’ю, в якій проведено інформаційну-роз’яснювальну роботу із складанням первинного оцінювання випадку домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті, складено план заходів щодо безпеки постраждалої особи, також надано психологічну допомогу з метою недопущення повторних випадків насильства.

З метою перевірки сімей, які знаходяться в складних життєвих обставинах здійснено об’їзд по всьому Кривопустоському старостинському окрузі, де проведено роботу з сім’ями та надано послуги, які відповідають їх потребам. А також проведено профілактичну бесіду з батьками щодо належного виконання їх батьківських обов’язків, ведення здорового способу життя, своєчасного лікування дітей, дотримання санітарно-гігієнічних умов проживання в будинку, оформлення соціальних виплат, недопущення ситуації щодо насильства в сім’ї, роз’яснено правила безпечної поведінки у житті та діям у разі надзвичайної ситуації.