Звернення з Німеччини

Дата: 29.03.2023 14:21

З метою оперативного вирішення питань, порушених у зверненнях громадян, Братською селищною радою забезпечено їх своєчасний, об’єктивний, всебічний розгляд. Особлива увага, також приділяється вирішенню проблем громадян, що потребують соціального захисту.  Такі звернення розглядаються першочергово.

23 березня 2023 року до Братської селищної ради надійшло звернення громадянина Німеччини. Лист надійшов поштою, датований 01 березням 2023 року.

Заявник звернувся до голови Братської селищної ради Нелі Собко з проханням надання допомоги Цисс Євдокії, 1932 р.н.

За дорученням селищного голови, спеціалісти селищної ради та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) оперативно відреагували на дане звернення.

З’ясовано, що Цисс Євдокія Сергіївна, 1932 р.н. з 01.02.2010 року тричі на тиждень  (по дві години кожного разу) обслуговується соціальним робітником відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) селищної ради. Згідно складеного індивідуального плану Євдокії Сергіївні надаються такі послуги: приготування їжі, консервація, прибирання будинку та подвір’я, винесення сміття, ремонт одягу, оплата комунальних платежів, придбання та доставка продовольчих, промислових та господарських товарів, медикаментів.

На даний час соціальні послуги надає соціальний робітник Радомська Оксана Миколаївна, якій Євдокія Сергіївна Цисс висловлює подяку за добросовісне ставлення до роботи і турботу про неї.

Також, Євдокія Сергіївна знаходиться у відділенні надання адресної  натуральної допомоги територіального центру, де  їй постійно надаються перукарські послуги на дому. Періодично на свята  надаються продуктові та промислові набори. Зокрема на  її 90–річчя вручений промисловий набір  і напередодні  8 Березня – продуктовий набір (5 кг борошна, 3 п. макаронних виробів, 1 п. вівсянки, 1 б. олії).

Питання надання соціальної допомоги незахищеним верствам населення Братською селищною радою перебуває на постійному контролі.