Неля Собко провела особистий виїзний прийом в селі Миколаївка

Дата: 23.03.2023 14:36

23 березня 2023 року, відповідно до затвердженого графіку, селищний голова Неля Собко здійснила робочу поїздку до Миколаївського старостинського округу та провела особистий прийом в селі Миколаївка.

Під час прийому до селищного голови звернулось 4 громадян.

Тематика піднятих у зверненнях питань була різноманітна: це і забезпечення населення якісною питною водою; працевлаштування; забезпечення роботи пункту здоров’я; своєчасного розрахунку за оренду земельної ділянки (паю); бронювання військовозобов’язаних; участі в програмах Державного аграрного реєстру з метою отримання добрив та посівного матеріалу ярих культур; облаштування сільського клубу.

Уважно вислухавши кожного заявника Неля Собко дала детальні роз’яснення стосовно піднятих ними питань. За результатами проведеного прийому селищним головою зроблено аналіз стану справ та надано відповідні доручення щодо вирішення порушених громадянами питань.