Залучення зареєстрованих безробітних до суспільно корисних робіт в Братській громаді

Дата: 20.03.2023 18:29

В Братські громаді створено 4 робочих місця для виконання суспільно корисних робіт. Це стало можливим в результаті співпраці Братської селищної ради та Державної служби зайнятості, про що було укладено відповідну угоду.

Для виконання суспільно корисних робіт залучаються громадяни з числа зареєстрованих безробітних, відповідно до вимог пункту 2 частини першої статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Порядку залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 №753.

Четверо жителів нашої громади отримали, хоч і тимчасово, гарантовані робочі місця та регулярну заробітну плату.