Декларацію про майновий стан і доходи можна подати і через Електронний кабінет

Дата: 17.03.2023 13:59

Братська ДПІ нагадує, що особи, які мають особистий ключ кваліфікованого електронного підпису можуть скористатись сервісом «Електронний кабінет». Зазначений сервіс забезпечує можливість подання, зокрема, декларації про майновий стан і доходи. При цьому, сервіс дозволяє сформувати декларацію з частковим заповненням на підставі облікових даних платника, відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків та відомостей щодо об'єктів нерухомого (рухомого) майна. Звертаємо увагу, що отримання відомостей з Державного реєстру потребує деякий час (від 10 до 20 хвилин) і автоматичне часткове заповнення декларації здійснюється лише після отримання відповіді з Державного реєстру. Для завантаження даних з Державного реєстру та наявних відомостей щодо об'єктів нерухомого (рухомого) майна до декларації слід застосувати режим «Заповнити на основі даних ДПС». Увага, наявна інформація може бути не повною, оскільки формується на підставі даних Державного реєстру та не враховує дані щодо отриманих платником податків доходів від інших фізичних осіб та іноземних доходів.