Робота з постраждалими від сімейного насильства продовжується

Дата: 17.03.2023 10:41

На жаль, проблема насильства в сім’ї є актуальною та потребує нагального вирішення і уваги, тому Братський центр соціальних служб Братської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області продовжує проводити роботу з особами, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі в Новомар’ївській сільській раді.

У центрі постраждалі особи отримують необхідні юридичні, психологічні, соціальні послуги, а також проводяться бесіди спрямовані на позбавлення емоційної залежності, невпевненості у собі та формування у постраждалої особи здатності відстоювати власну гідність, захищати свої права у приватних стосунках, а також проінформовано щодо органів, організацій та закладів, які можуть надати підтримку. Якщо через ситуацію насильства постраждалій особі немає де жити, Братський центр соціальних служб допомагає тимчасово влаштувати  особу до Обласного центру соціально – психологічної допомоги в відділення «Притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статті».