Неля Собко провела особистий прийом громадян

Дата: 16.03.2023 11:05

16 березня 2023 року, відповідно затвердженого графіку, селищним головою Нелею СОБКО проведено особистий прийом громадян.

Під час проведення прийому звернулася гр. Шмаленко Н.В. щодо виділення земельної ділянки для облаштування споруди з метою подальшої торгівлі на території селища Братське. Для забезпечення всебічного розгляду звернення було залучено начальника відділу земельних та екологічних питань, економіки та АПК селищної ради Дмитра Нікітіна та начальника відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, розвитку інфраструктури та НС селищної ради Миколу Агаркова.

За результатами розгляду піднятого питання заявницю ознайомлено з нормативно-правовими актами, які регламентують порядок виділення земельних ділянок та розміщення на них об’єктів торгівлі, також надано роз’яснення щодо шляхів вирішення даного питання.