День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2023 16:22

Вже 9 років поспіль Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні, які душу й тіло поклали за нашу свободу. Сьогодні в Братській громаді відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятних знаків, присвячених кращим синам та донькам українського народу, які принесли себе в жертву в ім’я України.

В селищі Братське участь в урочистостях взяли керуючий справами, секретар виконавчого комітету Братської селищної ради Дмитро Козиревич, працівники апарату селищної ради, установ та організацій. Учасники хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв Майдану та поклали квіти.

Фото без описуВ селі Улянівка вихованці Улянівського закладу загальної середньої освіти поклали квіти до пам’ятного знака Героїв небесної сотні.