Об’їзд навчальних закладів громади, які перейшли на змішану форму навчання

Дата: 17.02.2023 09:38

Протягом поточного тижня робочою групою в складі Братського селищного голови Нелі Собко, заступника селищного голови Наталі Беньковської, начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради Наталії Коваль, голови постійної комісії Братської селищної ради з питань освіти, культури, молоді, спорту, материнства, дитинства, охорони здоров’я, соціального захисту населення, депутатської діяльності, етики, законності та гласності Наталі Закомірної та головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, розвитку інфраструктури та надзвичайних ситуацій селищної ради В’ячеслава Кохановського проведено обстеження двох навчальних закладів громади, які перейшли на змішану форму навчання.

В ході перевірки членами групи вивчалися питання організації учбового процесу під час дії воєнного стану, забезпечення умов навчання, перебування та дотримання безпеки учнів в навчальних закладах. Також визначено проблемні питання, які потребують термінового вирішення.