Надання соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Братської селищної ради

Дата: 17.02.2023 08:22

На обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома знаходиться – 103 особи, з них  16 громадян  отримують послуги на платній основі. Обслуговування здійснює 18 соціальних робітників.

З початку року завідувачем відділення Римаренко Н.Г. та соціальним працівником Немченко Л.І. здійснено 5 контрольних перевірок роботи соціальних робітників шляхом виходу до 49 підопічних. Про що складені доповідні записки на ім’я директора терцентру. Проведена нарада з 18 соціальними робітниками, де розглядались результати перевірок та  поставлені завдання на 2023 рік.

Відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги з початку 2023 року надано 71 особам 85 соціальних послуг на загальну суму 2331,98 грн. із них:

- промислові товари 1 особі на суму – 174,50 грн.

- робітником з комплексного обслуговування та ремонту будинків надано - 12 послуг;

- послугами швачки скористалось 15 осіб  на суму – 805,48 грн.;

- послугами перукаря скористалось 50 осіб, які отримали 55 послуг на суму – 1352,00 грн.

Налагоджено постійну співпрацю з відділом соціального захисту населення Братської селищної ради з оформлення особових справ підопічних. З початку року опрацьовано 30 довідок.

В січні місяці 2023 року приймали участь в видачі гуманітарної допомоги для пенсіонерів селища Братське.

В територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Братської селищної ради постійно проводиться робота по збору та видачі речей б/в для внутрішньо переміщених осіб. Надано допомогу 12 особам.

Фото без описуМультидисциплінарною командою було здійснено 9 виїздів під час яких 18 особам надано 36 соціальних послуг: із них ремонтні роботи – 7 особам, перукарські послуги – 6 особам, забезпечення продуктами харчування – 6 особам, прибирання приміщення -15 особам, консультування – 2 особам.