Допомога постраждалим від домашнього насильства

Дата: 15.02.2023 16:26

Нажаль, ми живемо в світі, однією з характерних ознак якого є насильство. Тому за для здійснення захисту прав та інтересів осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, Братський центр соціальних служб Братської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області відпрацьовує повідомлення, які надійшли від відділу поліції №1 Вознесенського РУП ГУНП в Миколаївській області про вчинення насильства або насильства за ознакою статі та здійснює заходи щодо постраждалої особи та кривдника передбачені законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків».

Директором центру Ліною Гризоглаз та фахівцем із соціальної роботи Світланою Силенко проводиться первине оцінювання випадку насильства в сім’ї, складається план заходів щодо безпеки постраждалої особи, здійснюється оцінку потреб сім’ї/особи та укладається договір про надання соціальних послуг.

Постраждалим особам надано психологічну допомогу, спрямовану на позбавлення емоційної залежності, невпевненості у собі та формування у постраждалої особи здатності відстоювати власну гідність, захищати свої права у приватних стосунках також проінформовано щодо органів, організацій та закладів які можуть надати підтримку, притулок та допомогу у разі необхідності та індивідуальні соціальні послуги.

Директор  центру                                            Ліна Гризоглаз