Урочисті заходи присвячені 34-ій річниці виведення військ з Афганістану

Дата: 15.02.2023 10:48

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 34-а річниця виведення військ з Афганістану. Афганська війна продовжувалася з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року. З 620 тисяч радянських військовослужбовців, які пройшли через Афганістан, 150 тисяч були призвані на службу з України, 2 572 з них загинули.

Сьогодні в селищі Братське відбулися урочистості, присвячені цій події – покладання квітів до меморіалу загиблим в Афганістані воїнам-інтернаціоналістам. В заходах взяли участь Братський селищний голова Неля Собко, голова спілки інвалідів, воїнів-інтернаціоналістів та запасу Андрій Затишняк, начальник п’ятого відділу Вознесенського РТЦК та СП Ігор Амєлін, секретар Братської селищної ради Світлана Агаркова, воїни-інтернаціоналісти, учасники бойових дій на території інших держав, представники Братської селищної ради.

З кожним роком час віддаляє нас від тих історичних подій, але в нашій пам’яті завжди залишається подвиг, тоді ще молодих, але мужніх героїв, які будуть слугувати прикладом відваги та героїзму для прийдешніх поколінь.

Бажаємо Вам здоров’я, довгих років життя, оптимізму та мирного неба. Нехай війна залишиться в далекому минулому, а життя буде сповнене радістю, щастям, миром та злагодою у Ваших родинах та в Україні!