Відділ земельних та екологічних питань, економіки та АПК Братської селищної ради інформує про виконану роботу за минулий тиждень

Дата: 14.02.2023 09:23

Минулий робочий тиждень для відділу був досить напружений та багатий на події, його працівниками проведено великий об’єм роботи, зокрема:

Замовлено та опрацьовано – 74 витяги про нормативну – грошову оцінку для подальшої можливості обрахування суми сплати орендної плати та земельного податку землекористувачами.

Укладено 1 договір оренди на земельні ділянки комунальної власності.

Видано 3 довідки про наявність земельних ділянок громадянам.

Прийнято 11 клопотань на сесію селищної ради щодо виділення земельних ділянок.

Відпрацьовано 2 документи обласного та районного рівнів.

Здійснено виїзд на земельну ділянку комунальної власності в межах смт Братське з метою її обстеження для подальшого виготовлення документів землеустрою та продажу права оренди на неї через електронні торги.

Здійснено виїзд на земельну ділянку комунальної власності з метою встановлення межових знаків.

Проведено нараду із спеціалістами земельного відділу щодо нарахування та обчислення земельного податку по НГО через електронний кабінет.

Надано 17 консультацій громадянам із земельних питань.

Проводилась робота із боржниками щодо сплати заборгованості земельного податку за 2022 рік.