Надання адміністративних послуг в Братській селищній раді

Дата: 08.02.2023 10:15

Адміністраторами та державними реєстраторами відділу надання адміністративних послуг та державної реєстрації Братської селищної ради в січні місяці поточного року надано 603 послуги та 685 консультацій з питань надання адміністративних послуг.

Популярні послуги за якими звертаються до Центру – це реєстрація місця проживання, витяги про державну реєстрацію земельної ділянки, державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та реєстрації бізнесу, з Державного земельного кадастру та інформації з державних реєстрів України щодо речових прав на нерухоме майно.

Всього в січні 2023 року направлено 20290 грн. доходів до бюджету селищної ради за надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації.