Організація роботи по соціальному захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах

Дата: 01.02.2023 10:15

01.02.2023 року проведено  засідання міждисциплінарної команди, яка створена рішенням виконкому Братської селищної ради від 24 березня 2021 року з метою організації роботи по соціальному захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах на підвідомчій території Братської селищної ради.

У засіданні комісії взяли участь: представники служби у справах дітей Братської селищної ради Ірина АФАНАСЬЄВА та Людмила КОМАНІВСЬКА, начальник відділу соціального захисту Братської селищної ради Світлана АМРОСОВА, фахівець Братського центру соціальних служб Світлана СИЛЕНКО та соціальний працівник територіального центру соціального обслуговування Оксана ЧОРНА.

В ході засідання члени команди розглянули ситуації кожної сім’ї окремо, аналізували життєві обставини, в яких перебувають діти, оцінювали потреби дітей та розробили індивідуальні плани соціального супроводу по забезпеченню найкращих інтересів дитини.