Перевірки достовірності заяв власників житла про розміщення ВПО

Дата: 01.02.2023 09:58

Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 року №333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб» передбачені компенсацію витрат, що пов’язані з безоплатним тимчасовим розміщенням (перебуванням) внутрішньо переміщених осіб. Компенсація здійснюється за заявами, що були подані не пізніше ніж протягом п’яти днів з дня закінчення звітного місяця.

30 січня 2023 року комісією з перевірки достовірності відшкодування компенсації за розміщення внутрішньо переміщених осіб Братської селищної ради проведено перевірку достовірності заяв власників житла про розміщення громадян цієї категорії та встановлення фактичного перебування ВПО за вказаними адресами. Членами комісії було оглянуто 15 домогосподарств, в деяких із них встановлено факти відсутності внутрішньо переміщених осіб.

Подібні перевірки будуть продовжуватися, тому, закликаємо усіх громадян бути відповідальними та в подальшому не подавати недостовірні данні.