Відбулося засідання виконкому Братської селищної ради

Дата: 23.01.2023 15:02

23 січня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Братської селищної ради, яке провела заступник селищного голови Наталя Беньковська. Також в роботі виконкому взяли участь керуючий справами, секретар виконавчого комітету селищної ради Дмитро Козиревич, секретар селищної ради Світлана Агаркова, керівники структурних підрозділів селищної ради – члени виконавчого комітету.

На розгляд учасників зібрання було винесено низку нагальних питань, зокрема:

- про затвердження умов та оголошення аукціону з передачі в оренду нерухомого майна комунальної власності;

- про підсумки роботи зі зверненнями громадян у Братській селищній раді за 2022 рік;

- щодо надання матеріальної допомоги на лікування;

- щодо встановлення на квартирний облік дитини-сироти;

- про внесення змін до складу комісії з питань захисту дитини виконавчого комітету селищної ради;

- щодо впорядкування адресного господарства.

Також розглянуто питання щодо виконання планових показників бюджету за 2022 рік та визначено пріоритетні джерела його наповнення у 2023 році. Серед основних: робота з боржниками, ревізія земель, їх використання та повнота сплати податків.

Серед іншого було розглянуто питання водозабезпечення населення та використання джерел водопостачання, зокрема криниць, їх санітарного стану, дотримання санітарно-охоронної зони, поліпшення якості води.

В результаті розгляду та обговорення питань, винесених на порядок денний засідання виконавчого комітету, його членами прийнято відповідні рішення.