Робоча зустріч завідувача Братського бюро правової допомоги та директорки Братського центру соціальних служб Братської селищної ради

Дата: 16.01.2023 15:39

До Братського центру соціальних служб Братської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області звернулись, зокрема, особи, що перебувають під соціальним супроводженням, батьки-вихователі дитячого будинку сімейного типу, щодо питань земельного права, враховуючи специфіку останніх, 12 січня 2023 року завідувачем Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком спільно з директоркою Ліною Гризоглаз проведено робочу зустріч: «Актуальні питання земельних відносин», в рамках якої в онлайн режимі 3 заявникам надано обґрунтовані консультації із земельного права (консультаційний пункт), а саме, щодо непоновлення та припинення договору оренди землі, звільнення від плати за землю.

Крім цього, користуючись нагодою, проведено інформування про систему БПД та специфіку її роботи.

Також, в подальшому буде направлено письмові консультації щодо піднятих питань та відповідні інформаційні матеріали (буклети), візитівки з контактними даними бюро.