Увага! Перевірено якість води в колодязях смт Братське та села Висока Гора

Дата: 04.01.2023 10:21

В грудні 2022 року фахівцями Єланецького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, в ході санітарно-епідеміологічного обстеження населених пунктів Братської селищної ради, проведено забір та дослідження води із колодязів за адресами:

вул. Миру, 130, вул.Миру,154, вул.Толстого,3, вул.Виноградна,14, вул.Мостова,18 в смт Братське, а також: вул.Шляхова, 23, Шляхова, 36 та Шляхова, 28 в с.Висока Гора.

За результатами аналізів виявлено, що вода по багатьом показникам не відповідає нормам питної води.

На засіданні виконавчого комітету Братської селищної ради прийнято рішення про заборону використання води із даних колодязів до проведення заходів, спрямованих на покращення показників безпечності. Спеціалістами селищної ради було проведено обробку зазначених колодязів спец розчинами.

Прохання до мешканців прилеглих будинків - обмежити вживання води зазначених колодязів  до проведення повторних досліджень. Окреме прохання забезпечити санітарний стан прилеглої території навколо вододжерел, для запобігання потраплянню в них сторонніх предметів та речовин, які можуть суттєво вплинути на якість води, яку ви використовуєте в домашньому господарстві. Для пиття та приготування їжі використовуйте воду лише перевіреної якості! Бережіть своє здоров’я та здоров’я ваших близьких!