Підприємців і мешканців громад просимо погасити заборговані податки

Дата: 28.12.2022 08:53

В умовах воєнного стану бюджетна стабільність громад залежить від сумління кожного платника податків. Хто допустив заборгованість зі сплати податків, прохання розрахуватися з місцевим бюджетом.

Зокрема, про погашення податкових боргів повинні подбати власники землі та об’єктів нерухомості, а також підприємці-фізичні особи, котрі заборгували суми єдиного податку.

Звертаємо увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет.

Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків з персонального комп’ютера чи гаджета.