Володимира Григоренка нарогоджено посмертно

Дата: 27.12.2022 18:31

Сьогодні в Братській селищній раді відбулася урочиста, але сумна подія. До нашої громади надійшла нагорода – Орден «За мужність» ІІІ ступеня, яким нагороджено посмертно нашого земляка, що героїчно віддав своє життя за Україну – Володимира Григоренка.

Мати Героя Катерина Євстахіївна Григоренко та її син Віктор отримали нагороду з рук начальника відділення рекрутингу та комплектування п’ятого відділу Вознесенського РТЦК Андрія Віталійовича Однораза та офіцера відділення Тетяни Вікторівни Коваленко.

На урочистостях були присутні Братський селищний голова Неля Собко, заступник селищного голови Наталя Беньковська, посадові особи селищної ради.

Неля Собко подякувала Катерині Євстахіївні за виховання сина справжнім патріотом своєї Батьківщини.

Після вручення нагороди селищний голова, посадові особи селищної ради та представники п’ятого відділу Вознесенського РТЦК провели бесіду з рідними Героя, вивчили всі проблемні питання рідних та запевнили щодо надання постійної підтримки та допомоги.