Відбулося засідання двадцятої сесії восьмого скликання Братської селищної ради

Дата: 22.12.2022 10:56

21 грудня 2022 року відбулося засідання чергової двадцятої сесії восьмого скликання Братської селищної ради. У засіданні взяли участь голова селищної ради Неля Собко, секретар селищної ради Світлана Агаркова, депутати селищної ради, заступник селищного голови Наталя Беньковська, депутат Вознесенської районної ради Олександр Бачин, керівники структурних підрозділів селищної ради.

На розгляд депутатів було винесено низку проєктів рішень, які пройшли попереднє обговорення на постійних комісіях селищної ради:

- звіт селищного голови про роботу Братської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області за 2022 рік;

- про хід виконання програми соціально-економічного розвитку Братської селищної ради на 2021-2023 роки за 2022 рік;

- про бюджет Братської селищної територіальної громади на 2023 рік;

- про умови оплати праці селищного голови;

- про затвердження плану формування спроможної освітньої мережі  Братської громади шляхом об’єднання (злиття) та реорганізації закладів освіти та їх модернізації;

- про передачу об’єктів нерухомого майна комунальної власності Братської селищної ради;

- про затвердження плану роботи Братської селищної ради на 2023 рік;

- про внесення змін до регламенту Братської селищної ради.

Під час проведення сесійного засідання на розгляд депутатів додатково було винесено з ініціативи депутата селищної ради Андрія Затишняка проєкт рішення щодо демонтажу пам’ятного знаку «Дружби радянських народів» та проєкт рішення стосовно надання дозволу щодо утворення на базі Братського ліцею №1 «Братського профільного ліцею Миколаївського національного аграрного університету зі структурними підрозділами «Початкова школа» та «Гімназія» з внесенням змін до Статуту навчального закладу».

З вказаних питань заслухано доповіді селищного голови Нелі Собко, її заступника Наталі Беньковської, начальника фінансового відділу Ніли Мирненко, начальник фінансово-господарського відділу Світлани Малокост, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталії Коваль, керуючого справами, секретаря виконкому селищної ради Дмитра Козиревича, секретаря селищної ради Світлани Агаркової.

Під час сесійного засідання депутати та присутні посадові особи селищної ради активно брали участь в їх обговоренні, висловлювали свої пропозиції щодо їх змісту. Всі проєкти рішень, винесені на розгляд сесії, були підтримані депутатами селищної ради.

Робочі моменти сесійного засідання: