НОВОРІЧНА ЯЛИНКА ПЕРЕМОГИ
Війна внесла свої жорсткі корективи в наше повсякденне життя. Те що раніше ми знали тільки з розповідей, з книг та з фільмів стало суворою реальністю. Війна постукала у двері багатьох українців. Хтось через бойові дій був змушений покинути свою домівку. Хтось за покликом серця пішов захищати рідний край від ворога. Хтось докладає усіх можливих зусиль на волонтерському фронті. Та всіх нас об’єднує одне бажання – бажання перемоги!
Цього року в селищі Братське буде встановлено незвичайну ялинку – Ялинку Перемоги. Закликаємо усіх небайдужих жителів нашої громади долучитися до цієї акції. Давайте прикрасимо її патріотичною символікою: стрічками, іграшками, оберегами! Біля ялинки буде встановлено «Скриньку Побажань», в яку кожен бажаючий може покласти листи та привітання нашим землякам, що боронять свободу та мир в наших домівках на фронтах жорстокої та безжалісної війни.
Закликаємо приносити свої вироби та ялинкові прикраси до 25 грудня 2022 року у відділ освіти Братської селищної ради.
Контактний телефон: 096 668 19 60.