Нарада з керівниками структурних підрозділів, установ та організацій селищної ради

Дата: 19.12.2022 11:37

19 грудня 2024 року селищний голова Неля Собко провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів, установ та організацій Братської селищної ради. На розгляд присутніх посадових осіб було винесено низку важливих питань, які стосувались:

- виконання плану з надходжень до бюджету територіальної громади;

- завершення року та стан виконавської дисципліни;

- надання адміністративних послуг в Братській селищній раді та робота ЦНАП селищної ради у передсвяткові дні;

- особливості роботи навчально-виховних закладів та проведення навчального процесу під час блекауту та надзвичайних ситуацій;

- моніторинг стану справ в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах та інших мало захищених верств населення;

- стан забезпечення роботи критичної інфраструктури в умовах надзвичайних ситуацій та можливих тривалих відключень електричної енергії.

За результатами розгляду питань порядку денного керівництвом селищної ради проведено детальний аналіз стану справ, визначено необхідні заходи та надано відповідні доручення.