Дотримання правил безпеки в опалювальний сезон

Дата: 16.11.2022 13:55

Директором Братського центру соціальних служб Братської селищної Ліною Гризоглаз та фахівцем із соціальної роботи Світланою Силенко спільно з пожежним рятувальником 10 ДПРЧ ГУДСНС України у Миколаївській області Мирненко Андрієм відвідали сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Метою візиту було проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання правил безпеки в осінньо-зимовий період та попередження пожеж у приватному житловому секторі. Під час відвідування помешкань проведено профілактичні бесіди із сім’ями та наголошено, що для запобігання пожеж в житлових будинках необхідно дотримуватися основних вимог пожежної безпеки, зокрема утримувати в справному стані електромережу, електричні прилади, прилади опалення і дотримуватися заходів безпеки при їх експлуатації.

Мешканцям приватного сектору постійно потрібно пам'ятати про необхідність дотримуватися вимог пожежної безпеки при експлуатації печей на твердому паливі. Також складено акт обстеження житлового приміщення на предмет пожежної та техногенної безпеки.