Про забезпечення населення деревиною для опалення осель!

Дата: 08.11.2022 13:47

Відповідно до розпорядження начальника Миколаївської обласною військової адміністрації від 3 жовтня 2022 року №340-р затверджено Порядок доставки та безоплатного розподілу деревини паливної для безоплатної видачі населенню територій, прилеглих до зони проведення воєнних (бойових) дій в Миколаївській області у період дії воєнного стану.

Наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25.04.2022 р. № 75 «Про затвердження Переліку територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 25 квітня 2022 року» до переліку громад Вознесенського району, населення яких має право на отримання деревини для опалення, включено Бузьку, Вознесенську міську, Дорошівську, Прибужанівську та Єланецьку територіальні громади.

Безоплатну допомогу в деревині паливній можуть отримати мешканці лише вищевказаних громад!