Нарада з керівникам структурних підрозділів установ та організацій селищної ради

Дата: 31.10.2022 14:03

31 жовтня 2022 р. під головування селищного голови Нелі Собко відбулася апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів, установ та організацій Братської селищної ради.

Відкриваючи новий робочий тиждень учасники засідання розглянули низку важливих для територіальної громади питань, зокрема:

- стану обслуговування та надання допомоги внутрішньо перемішеним особам та іншим соціально-незахищеним групам населення;

- благоустрою населених пунктів територіальної громади;

- стану надходжень та виконання планових показників бюджету Братської селищної ради;

- здійснення розрахунків за оренду земельних ділянок (паїв);

- облаштування пунктів обігріву Братської територіальної громади;

- сталого проходження опалювального сезону;

- перспективи щодо відновлення надання адміністративних послуг населенню в повному обсязі;

- забезпечення функціонування стаціонарного відділення для осіб похилого віку.

За результатами розгляду кожного питання, взявши до уваги доповіді посадових осіб, селищним головою зроблено детальний аналіз стану справ, визначено необхідні заходи, встановлено терміни їх виконання та надано конкретні доручення відповідним керівникам структурних підрозділів установ та організацій селищної ради.