28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2022 10:16

В жовтні 1944 року відбулися останні бої Другої світової війни на українській землі. Ціною неймовірних зусиль територія сучасної України була звільнена від фашистських загарбників.

Війна принесла смерть і страждання усім країнам Європи, але наймасовіші бойові дії відбувалися на території України, спричинивши найбільшу кількість жертв серед цивільного населення. Серед оперативно-стратегічних об’єднань збройних сил Радянського Союзу особливо відзначилися чотири Українські фронти, які відіграли значну роль в отриманні перемоги над фашистською Німеччиною.

Парк Слави в нашому селищі – це одне з дорогих місць для кожного братчанина. Тут знайшли свій спокій герої Другої світової війни, які віддали життя звільняючи нашу землю від фашизму.

В 2022 році було заплановано проведення реконструкції Парку Слави, але війна внесла свої жорстокі корективи. І знову наші відважні захисники боронять рідний край від нового фашизму, який прикриваючись високими ідеями, знищує нашу країну, наш народ.

Тож пам’ятаймо кожного, хто віддав життя в ім’я свободи нашої Батьківщини! Честь і слава тим, хто захищає її цілісність і незалежність на фронті!