Засідання постійної комісії селищної ради з питань господарської діяльності, підприємництва, земельних відносин, екології, АПК та соціального розвитку села

Дата: 27.09.2022 13:42

27 вересня 2022 р. відбулося засідання постійної комісії Братської селищної ради з питань господарської діяльності, підприємництва, земельних відносин, екології, АПК та соціального розвитку села. В засіданні взяли участь депутати селищної ради – члени комісії, заступник селищного голови Наталя Беньковська, секретар селищної ради Світлана Агаркова, начальник відділу земельних та екологічних питань, економіки та АПК селищної ради Дмитро Нікітін.

Учасниками засідання було розглянуто питання самовільного використання земельних ділянок на території громади. Проведено аналіз ситуації, надано оцінку таких дій землекористувачів відповідно чинного законодавства, визначено шляхи усунення даної ситуації.