Відбулася вісімнадцята сесія Братської селищної ради

Дата: 27.09.2022 11:40

27 вересня 2022 р. відбулася вісімнадцята чергова сесія Братської селищної ради. Сесійне засідання вела селищний голова Неля Собко.

На початку сесії селищний голова прозвітувала про роботу в міжсесійний період. В своїй доповіді Неля Собко торкнулася ряду важливих питань, зокрема:

- результатів роботи виконавчого комітету селищної ради;

- результатів роботи адмінкомісії при виконавчому комітеті селищної ради;

- результатів роботи комісії з захисту прав дитини;

- роботу соціальних служб із сім’ями різних категорій та вирішення соціальних і побутових питань;

- організації роботи закладів культури та освіти;

- допомоги військовослужбовцям, які призвані до лав ЗСУ з Братської громади;

- розміщення та надання допомоги внутрішньо переміщеним особам на території Братської громади;

- проведення ремонтів доріг та благоустрою населених пунктів громади.

На розгляд депутатів селищної ради було винесено 11 проєктів рішень, які пройшли попереднє обговорення на постійних комісіях та оприлюднені на офіційному сайті селищної ради відповідно до вимог чинного законодавства.

До порядку денного було включено питання:

- Про реорганізацію Новокостянтинівського закладу дошкільної освіти шляхом приєднання до Новокостянтинівського ліцею Братської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області.

- Про реорганізацію Сергіївського  закладу дошкільної освіти «Буратіно» шляхом приєднання до Сергіївського ліцею Братської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області.

- Про реорганізацію Миколаївського закладу дошкільної освіти шляхом приєднання до Миколаївської гімназії Братської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області.

- Про присвоєння КВЕД 85.10 «ДОШКІЛЬНА ОСВІТА»;

- Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2021-2023 р.р.

- Про хід виконання  Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2021-2023 роки за 2022 рік.

- Про надання матеріальної допомоги.

- Про готовність об’єктів теплопостачання та тепло споживання до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років.

- Про хід виконання Програми забезпечення Братської селищної ради  якісною питною водою на 2021-2025 роки.

- Про внесення змін до бюджету Братської селищної  територіальної громади на 2022 рік.

- Про доповнення Переліку першого типу об’єктів оренди комунальної власності Братської селищної ради.

В ході розгляду проєктів рішень було заслухано доповіді начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та селищної ради Наталії Коваль; начальника відділу соціального захисту селищної ради Світлани Амросової; начальника відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, розвитку інфраструктури та надзвичайних ситуацій селищної ради Миколи Агаркова; начальника фінансового відділу селищної ради Ніли Мирненко; начальник фінансово-господарського відділу апарату селищної ради Світлани Малокост.

Всі проєкти рішень, винесені на розгляд сесії, були підтримані депутатами селищної ради.