Спільне засідання постійних комісій Братської селищної ради

Дата: 22.09.2022 15:46

22 вересня 2022 року відбулося спільне засідання постійних комісій з питань планувань бюджету, фінансів та економічної реформи та з питань освіти, культури, молоді, спорту, материнства, дитинства, охорони здоров’я, соціального захисту населення, депутатської діяльності, етики, законності та гласності Братської селищної ради.

Участь у засіданні взяли депутати Братської селищної ради, селищний голова Неля Собко, секретар селищної ради Світлана Агаркова, керівники структурних підрозділів Братської селищної ради.

В ході засідання було розглянуто проєкти рішень чергової сесії селищної ради, зокрема:

- Про реорганізацію Новокостянтинівського закладу дошкільної освіти шляхом приєднання до Новокостянтинівського ліцею Братської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області.

- Про реорганізацію Сергіївського  закладу дошкільної освіти «Буратіно» шляхом приєднання до Сергіївського ліцею Братської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області.

- Про реорганізацію Миколаївського закладу дошкільної освіти шляхом приєднання до Миколаївської гімназії Братської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області.

- Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2021-2023 р.р.

- Про хід виконання  Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2021-2023 роки за 2022 рік.

- Про надання матеріальної допомоги.

- Про готовність об’єктів теплопостачання та тепло споживання до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років.

- Про внесення змін до бюджету Братської селищної  територіальної громади на 2022 рік.

- Про доповнення Переліку першого типу об’єктів оренди комунальної власності Братської селищної ради.

Із зазначених питань заслухано доповіді начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та селищної ради Наталії Коваль; начальника відділу соціального захисту селищної ради Світлани Амросової; начальника відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, розвитку інфраструктури та надзвичайних ситуацій селищної ради Миколи Агаркова; начальника фінансового відділу селищної ради Ніли Мирненко; начальник фінансово-господарського відділу апарату селищної ради Світлани Малокост.

За результатами обговорення проєкти рішень були схвалені депутатами для винесення їх на розгляд чергової сесії Братської селищної ради.