22 вересня – День партизанської слави

Дата: 22.09.2022 15:42

Щорічно, 22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято було засноване Указом Президента України Леоніда Кучми в 2001 році на підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у Другій світовій війні.

Сьогодні в Братському музеї ім. Михайла Радкевича відбувся захід присвячений цій даті, на якому були присутні вихованці першого курсу Братського ПТУ 17. Директор музею Валентина Богдан ознайомила учасників заходу з героїчним минулим партизанського руху в роки Другої світової війни. Розповіла про подвиги партизан, які боролися з окупантами на Братщині.

Також Валентина Богдан розповіла про масовий героїзм українців на тимчасово окупованих територіях під час російської навали на Україну в 2022 році.

В кінці заходу його учасники поклали квіти до меморіалу та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв, які заплатили найвищу ціну за свободу нашої Батьківщини.