Нарада з працівниками клубних закладів

Дата: 20.09.2022 13:22

20.09.2022 р. відбулася нарада з  працівниками клубних закладів Братської громади, яку провела заступник селищного голови Наталя Беньковська.

В засіданні взяли участь начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради Наталія Коваль, головний спеціаліст відділу Людмила Мініна, керівники клубних закладів громади.

На розгляд присутніх було винесено ряд важливих питань, зокрема:

- підготовки та проведення урочистостей, приурочених до державних свят та пам’ятних дат;

- утримання територій закладів культури, меморіальних комплексів та пам’ятних обелісків, розташованих на території громади;

- особливостей роботи закладів культури під час воєнного стану;

- підготовка до зимового періоду.

Наталя Беньковська провела аналіз роботи закладів культури, рівня організації та проведення масових заходів, зокрема, Дня Державного прапора та Дня Незалежності України. Окреслила завдання та визначила основні напрямки роботи клубних закладів громади.