Пам’ятаємо загиблих, шануємо живих!

Дата: 29.08.2022 09:24

Щороку 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни – Іловайську трагедію.

29 серпня 2014 року почався вихід українських військ з Іловайська через так званий «зелений коридор», наданий російськими військами. Але ворог, як завжди, порушив домовленості і розпочав масований обстріл колон наших військ. Опинившись у меншості й без підкріплення, зазнаючи важких втрат, наші Герої довели, що здатні зірвати плани ворога та зупинити його просування по рідній землі.

Схилімо голови та згадаємо кожного, хто віддав життя в ім’я свободи та незалежності України!

Шануймо наших героїв, які зараз, не шкодуючи себе, боронять нашу Вітчизну на фронті!