Разом до Перемоги!

Дата: 05.08.2022 10:00

Братська ДПІ звертається до усіх платників податків, у яких наявний податковий борг, виникли узгодженні податкові зобов’язання, погасити заборгованість перед бюджетами та сплатити зобов’язання.

Сьогодні, коли на території нашої країни йде війна, платники податків, як юридичні, так і фізичні особи, повинні розуміти, що виконання обов’язку зі сплати податків забезпечить не лише підтримку фінансової стабільності держави, а й сприятиме посиленню обороноздатності, а відтак – наблизить таку очікувану Перемогу. Лише працюючи та сплачуючи податки до бюджету можна забезпечити належне фінансування нашої Армії, що так важливо для пришвидшення Перемоги.

Дякуємо всім суб’єктам господарювання, які попри воєнний стан, продовжують виконувати свій податковий обов’язок. Разом до Перемоги!