УВАГА: прийом заяв власників житла, які безоплатно розмістили в себе внутрішньо-переміщених осіб, на компенсацію житлово-комунальних послуг за липень 2022 року

Дата: 20.07.2022 09:06

Шановні власники житла, які безоплатно розмістили в себе внутрішньо-переміщених осіб (ВПО), центр надання адміністративних послуг Братської селищної ради приймає заяви на компенсацію житлово-комунальних послуг за липень 2022 р.

НАГАДУЄМО:

Щомісяця до 5 го числа, власник обов’язково подає заяву згідно додатку 1 до ПКМУ, якщо він продовжує надавати житло ВПО.

Сума компенсації розраховується з урахуванням кількості днів, протягом яких жиле приміщення надавалося для розміщення ВПО, та кількості осіб, які там проживали (людино-днів). Сума компенсації за кожен людино-день визначається на рівні 14,77 гривні.

Телефон для довідок 05131 9 11 60